Kına Gecesi, Kına Gecesi Malzemeleri, Kına Gecesi Aksesuarları, Bekarlığa Veda Partisi Malzemeleri, Bekarlığa Veda Partisi Aksesuarları, Düğün Aksesuarları, Nişan Aksesuarları, Nikah Şekerleri, Kına Tepsileri, Kına Sepetleri, Kına Tepsisi, Kına Sepeti, Parti Konuşma Balonu, Bindallı Modelleri, Düğün Ağacı, İmza Ağacı, Parmak izi ağacı

Gelinkinasi.com Hakkında

Gelinkinasi.com, günümüzde unutulmaya yüz tutmakta olan “Gelin Kına Gecesi” eğlencesini halen yaşamakta ve yaşatma olan ama gerek yoğun mesai temposu nedeniyle, gerekse bulunduğu semt ya da şehirde gelin kınası malzemeleri üretmekte ve satmakta olan bir mağaza bulamayan siz değerli gelinlerimiz için hazırlanmıştır.

Gelinkinasi.com’da bulunan bütün ürünler direkt üreticilerden alınmakta ve size ulaştırılmaktadır. El emeği, göz nuru kına gecesi tasarımları ile “En güzel kına gecesi sizin olacak!” sloganı ile yola çıktık ve öyle olacak. En güzel ve ekonomik kına gecesi sizin olacak!

Gelinkinasi.com’da elimizden geldiğince benzersiz, özel tasarım kıyafetlere, aksesuarlara ve kına gecesi malzemelerine yer vermeye çalışıyoruz. Bununla birlikte sizlerin bu özel ve anlamlı gününü ekonomik fiyatlarla en özel şekilde yaşamanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Herhangi bir ürün satın almadan önce aklınıza takılan bir soru yada sorunda müşteri hizmetlerimiz ile size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Sipariş ve teslimat ile ilgili soru yada sorunlarınızda müşteri hizmetlerimize 0 850 8403372 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilir yada mh@gelinkinasi.com adresine e-mail göndererek sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Gelinkinasi.com’da gönül rahatlığı ile online olarak kına gecesi ve düğün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bilgi ve kredi kartı güvenliği konusunda buradan bilgi alabilirsiniz.

Size şimdiden özel ve eğlenceli bir kına gecesi dileriz.