Kına Gecesi, Kına Gecesi Malzemeleri, Kına Gecesi Aksesuarları, Bekarlığa Veda Partisi Malzemeleri, Bekarlığa Veda Partisi Aksesuarları, Düğün Aksesuarları, Nişan Aksesuarları, Nikah Şekerleri, Kına Tepsileri, Kına Sepetleri, Kına Tepsisi, Kına Sepeti, Parti Konuşma Balonu, Bindallı Modelleri, Düğün Ağacı, İmza Ağacı, Parmak izi ağacı

Ödeme Metodları

Gelinkinasi.com'da alışverişinizi ve ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz. e-Ticaret sektöründe birçok markalaşmış iştiraki ile sizlere her zaman en moda, en kolay ve en ekonomik ürünleri ulaştırmaya çalışan Gelinkinasi.com'da alışverişlerinizi çeşitli ödeme kanalları ile yapabilirsiniz.

Ödeme Metodları

 

Kredi Kartı ile Ödeme
Gelinkinasi.com'da istediğiniz ürünleri seçin, alışveriş sepetinize ekleyin ve ödeme ekranında "Kredi Kartı ile Ödeme" seçeneği ile satın alın. Müşteri Hizmetleri temsilcimiz sizi, siparişinizi ve ödemenizi doğrulamak amacı ile arayacaktır. Siparişiniz onaylandıktan sonra malzemelerin hazırlanma koşullarına bağlı olarak 2-7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Gelinkinasi.com'da kredi kartı ile ödeme altyapısı "iyzico" tarafından sağlanmaktadır. Gelinkinasi.com'da kredi kartınızla yaptığınız alışveriş kredi kartı ekstrenizde "iyzico" olarak görünecektir.

Banka Havalesi/EFT ile Ödeme
Gelinkinasi.com'da istediğiniz ürünleri seçin, sepetinize ekleyin ve ödeme ekranında "Banka Havalesi ile Ödeme" özelliği ile alışverişinizi sonlandırın. Ekranda size gösterilecek olan banka hesabına ödemenizi havale yada eft ile kendi bankanızdan yapın. Müşteri Hizmetleri ekibimiz sizi siparişinizi ve ödemenizi doğrulamak amacı ile arayacaktır. Siparişiniz onaylandıktan sonra malzemelerin hazırlanma koşullarına bağlı olarak 2-7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Banka Havale/EFT Ödeme kolaylığı için Gelinkinasi.com sizden hiçbir ek ücret talep etmemektedir.

Kapıda Ödeme
Gelinkinasi.com'da satın aldığınız ürünlerin ödemesini Aras Kargo ile kapıda nakit yada kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

PayPal ile Ödeme
PayPal dünya çapında 193 ülkede faaliyet gösteren güvenli bir online ödeme yöntemidir. Bir PayPal hesabınız varsa mevcut PayPal bakiyeniz ile, PayPal hesabınız yoksa kredi kartınız ile güvenli bir şekilde online ödeme yapabilirsiniz. PayPal ile Ödeme kolaylığı için Gelinkinasi.com sizden hiçbir ek ücret talep etmemektedir.